Jestem Gosia Kamińska

Inspiruję do zmiany.
Jestem nauczycielem, który przychodzi,
gdy uczeń jest gotowy.

O mnie

Codziennie jestem MAMĄ. To moja najważniejsza życiowa rola. Jestem mamą nastoletniej córki i na relacji z nią zależy mi najbardziej. Od lat podziwiam jej kreatywność, odwagę i zaangażowanie w różne pasje. Uczę się od niej radości, miłości i prostych rozwiązań.

Zawodowo jestem TRENEREM, coachem, doradca i konsultantem. Od 15 lat wpieram ludzi biznesu w rozwoju ich kompetencji, podpowiadam firmom rozwiązania związane z strategicznym zarządzaniem ludźmi, projektuję procesy rozwojowe, piszę warsztaty i szkolenia.

  • Wystąpienia publiczne i prezentacje 95%
  • Projektowanie warsztatów 90%
  • Myślenie wizualne 90%
  • Komunikacja interpersonalna 80%

Inspiruję do zmiany. Podpowiadam, zachęcam i pokazuję przykłady. Szanuję uczestników szkoleń i daję im przestrzeń do rozwoju i w ich własnym tempie i czasie. To właśnie moi uczestnicy zwrócili mi uwagę, że przecież teorie, o których mówimy w biznesie, doskonale sprawdzają się także w domu i zainspirowali mnie do zbudowania Domu Relacji.

I wreszcie jestem SOBĄ. Po pracy w moim Domu uwielbiam popołudniową kawę na słonecznym balkonie z dobrą książką. Czytam o relacjach, ludziach, miejscach, podróżach, także tych w głąb siebie i do 4 lat jestem w fascynującej podróży odkrywania siebie w sobie. Możesz mnie spotkać nad morzem, jeziorem, stawem. Uwielbiam wodę i żeglowanie. Jestem też niezłą kucharką. Od moich współbiesiadników otrzymałam medal za potrawy kuchni włoskiej, a od córki za ryż z indykiem i warzywami z miodowo czosnkową nutą.

Chcesz poznać moje oficjalne bio? Kliknij w LinkedIn

Zespół

 

Nazywam się Monika Oryl-Misztela. Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym, z pasji kobietą zafascynowaną rozwojem dziecka i jego postrzeganiem świata.
Ukończyłam ASP w Warszawie oraz podyplomowo Mediacje i Negocjacje na SWPS.
Pracowałam z dziećmi i młodzieżą w Monarowskim Centrum Pomocy Dzieciom, w Ognisku Młodzieżowym oraz jako mediator podczas zamieszek w Słupsku.
Aktualnie prowadzę cykl warsztatów „Trudne dzieci – trudno rodzicom”, wykłady na tematy ogólnowychowawcze. Wspieram rodziców i doradzam im w trudnych dla nich sytuacjach wychowawczych. W swojej pracy kieruję się zasadą: „To Rodzice są ekspertami od swojego dziecka. Moim zadaniem jest pomoc w dobraniu odpowiednich narzędzi i metod wychowawczych oraz towarzyszeniu Rodzicom przez pewien etap rodzicielskiej drogi z wdzięcznością, że mnie do niej zaprosili”.
W swojej pracy szczególnie koncentruję się na rodzinach z  dziećmi z Zespołem Aspergera i ADHD.
Dzięki licznym kursom i warsztatom:
„Nadpobudliwość psychoruchowa i inne trudne zachowania występujące u dzieci”
„Od chaosu do spokoju”
„Taniec z nieznajomym – moje dziecko ma Zespół Aspergera”
„Warsztaty dla dobrych rodziców”
„Prawa w opiece i edukacji dziecka niepełnosprawnego ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera”
„Rodzicielstwo w zgodzie z założeniami NVC”
nieustannie doskonalę i poszerzam swoją wiedzę.

Jestem mamą dwóch chłopców w wieku 11 i 4 lata (starszy syn ma zdiagnozowany Zespół Aspergera i ADHD). Uwielbiam spędzać czas z synami, czytać książki. Kocham muzykę. Dla relaksu maluję porcelanę i tworzę biżuterię z koralików.