Zaznacz stronę

Jestem Gosia Kamińska

Inspiruję do zmiany.
Jestem nauczycielem, który przychodzi,
gdy uczeń jest gotowy.

O mnie

Codziennie jestem MAMĄ. To moja najważniejsza życiowa rola. Jestem mamą nastoletniej córki i na relacji z nią zależy mi najbardziej. Od lat podziwiam jej kreatywność, odwagę i zaangażowanie w różne pasje. Uczę się od niej radości, miłości i prostych rozwiązań.

Zawodowo jestem TRENEREM, coachem, doradca i konsultantem. Od 15 lat wpieram ludzi biznesu w rozwoju ich kompetencji, podpowiadam firmom rozwiązania związane z strategicznym zarządzaniem ludźmi, projektuję procesy rozwojowe, piszę warsztaty i szkolenia.

  • Wystąpienia publiczne i prezentacje 95%
  • Projektowanie warsztatów 90%
  • Myślenie wizualne 90%
  • Komunikacja interpersonalna 80%

Inspiruję do zmiany. Podpowiadam, zachęcam i pokazuję przykłady. Szanuję uczestników szkoleń i daję im przestrzeń do rozwoju i w ich własnym tempie i czasie. To właśnie moi uczestnicy zwrócili mi uwagę, że przecież teorie, o których mówimy w biznesie, doskonale sprawdzają się także w domu i zainspirowali mnie do zbudowania Domu Relacji.

I wreszcie jestem SOBĄ. Po pracy w moim Domu uwielbiam popołudniową kawę na słonecznym balkonie z dobrą książką. Czytam o relacjach, ludziach, miejscach, podróżach, także tych w głąb siebie i do 4 lat jestem w fascynującej podróży odkrywania siebie w sobie. Możesz mnie spotkać nad morzem, jeziorem, stawem. Uwielbiam wodę i żeglowanie. Jestem też niezłą kucharką. Od moich współbiesiadników otrzymałam medal za potrawy kuchni włoskiej, a od córki za ryż z indykiem i warzywami z miodowo czosnkową nutą.

Chcesz poznać moje oficjalne bio? Kliknij w LinkedIn