Zaznacz stronę

W blasku kamery i w oczach setek ludzi

 

Szkolenie „Wystąpienia publiczne”  to każdego roku około 160 godzin ciekawych i inspirujących warsztatów. Od 7 lat pomagam uczestnikom moich szkoleń odkryć ich własny styl prowadzenia prezentacji, pokonać lęk przed wystąpieniami i tworzyć efektywne i efektowne prezentacje i materiały. Każdego roku około 120 ludzi biznesu staje przed moją kamerą.

„Wystąpienia publiczne’

„Wystąpisz i nas zaprezentujesz” Jak często to słyszysz? Jak często zastanawiasz się, jak pokazać wyniki swojej pracy i pracy swojego zespołu? Czy dobrze wypadniesz? Czy dobrze przekażesz to, co chcesz? I jak poradzić sobie z tą tremą i stresem?

Jeśli jednym z Twoich zadań jest prezentowanie przed publicznością i chcesz nabrać w tym wprawy, sprawdzić, co jeszcze można zastosować, by być lepszym mówcą, lepszym prezenterem, jeśli masz pytania co mogę inaczej, lepiej i jak poradzić sobie ze stresem i tremą – zapisz je i przyjdź z nimi na szkolenie.

Od 15 lat prowadzę kursy i szkolenia, a temat wystąpień publicznych jest jednym z moich ulubionych. Każdego roku to około 20 inspirujących warsztatów i 120 ciekawych historii opowiadanych przez uczestników warsztatów. 

Zapraszam Cię na warsztat, który przygotuje Cię do poprowadzenia dobrego, efektywnego wystąpienia i przygotowania sobie ciekawej prezentacji. 

Po szkoleniu będziesz wiedzieć:

 • Jak prowadzić prezentację dla określonej widowni
 • Jakie zastosować techniki i sposoby angażowania publiczności
 • Jak używać rekwizytów 

po szkoleniu będziesz umieć:

 • Występować na scenie  (nawet z mikrofonem)
 • Budować koncepcję wystąpienia bazując na sprawdzonej teorii i adekwatnie do swoich mocnych stron oraz celu wystąpienia
 • „Zapanować” nad mową ciała i tremą

Program szkolenia:

 • Wstęp do szkolenia – nagrania wystąpień
 • Jakim jestem prezenterem?  Refleksje z pracy z video i budowanie swojego stylu prezentacji
 • Mowa ciała – jakie gesty mnie wspierają?
 • Głos – jak mówić, by mnie słyszano i słuchano?
 • A co z tremą i stresem? Techniki pracy i przydatne ćwiczenia.
 • Jak pokazać główne idee i oddać cel prezentacji – praca nad treścią i pomysłem

Cele osiągamy dzięki stosowaniu różnych metod pracy. Będą nagrania video i sesja informacji zwrotnej , dzięki którym dowiesz się jakie masz mocne strony i nad czym powinieneś jako prezenter popracować. Otrzymasz specjalny kwestionariusz oceny wypełniany przez innych uczestników szkolenia i trenera Nie zabraknie też ćwiczeń indywidualnych, inspiracji video, ćwiczeń grupowych: artykulacyjnych, artykulacyjnych z oddechem, a ci najważniejsze: otrzymasz wiele podpowiedzi jak pracować ze stresem i tremą. 

Cały warsztat to 16 godzin szkoleniowych rozbitych na dwa lub trzy dni. Dzięki temu będziesz mieć możliwość przygotować wystąpienie i poddać je naszej ocenie, doskonalić swój warsztat prezentera i zyskać jak najwięcej z otrzymanych informacji zwrotnych.

Grupa szkoleniowa to tylko 8 osób!

zapisz się już teraz i zajmij miejsce obok mnie