Zaznacz stronę

Codziennie asertywnie

Asertywność najczęściej kojarzy się nam z umiejętnością odmawiania, a tak naprawdę to umiejętność, dzięki której ludzie otwarcie wyrażają swoje myśli, uczucia i przekonania, nie lekceważąc uczuć i poglądów swoich rozmówców. Podczas warsztatu „Asertywna JA” budujemy swoje asertywne postawy, pozbywamy się lęku, budujemy poczucie własnej wartości. Budujemy swoje JA, aby umieć kontaktować się asertywnie, by umieć odmawiać, prosić, przyjmować komplementy i krytykę. To piękna podróż wgłąb siebie, to jeden z tych warsztatów, gdzie inspiruję do rozwoju, do szukania siebie w sobie i wzmacniania własnego JA. Od roku lat ten warsztat cieszy się ogromną popularnością i już 60 kobiet działa i myśli codziennie asertywnie.

Asertywna ja”

Osoba asertywna to osoba pewna siebie, świadoma swoich przekonań, priorytetów i wartości nie tylko w życiu społecznym, ale i rodzinnym czy zawodowym. Jest autorem swoich decyzji. Ktoś, kto nie wykazuje uporu w udowadnianiu swoich racji i przekonywaniu innych do własnego stanowiska. 

To autentyczność, prawda i spokój.

Do tego dążymy prawda?

Mamy dość narzucania nam swojego zdania przez innych, poczucia, że ktoś nas nie szanuje, że straciłyśmy jakąś okazję, bo nie odezwałyśmy się w porę, że jesteśmy gorsze.

Czas na asertywną codzienność.

Jeśli chcesz:

  • zbudować swoją asertywną postawę
  • poczuć swoją wartość
  • poznać techniki asertywnej komunikacji
  • a przede wszystkim rozpocząć drogę do siebie

to zapraszam na mój warsztat.

Pracujemy interaktywnie, przygotowałam dla Ciebie pakiet ćwiczeń do wykorzystania także po szkoleniu. Dzięki nim wzmocnisz siebie i wpłyniesz realnie na swoje decyzje, na swoje życie.

Program szkolenia:

  1. Moje zasoby – kim jestem i jaka jestem naprawdę?
  2. Jak budować postawę asertywną?
  3. Asertywny styl kontaktu – prośby, odmowy, pochwały i krytyka

Potrzebujesz więcej informacji – napisz!