Grzegorz Zawiłowski

Psycholog, psychoterapeuta, seksuolog. Prowadzi psychoterapię par i rodzin w podejściu systemowym oraz długoterminową psychoterapię indywidualną.
W pracy z rodzinami i parami skupia się na stworzeniu płaszczyzny do wymiany perspektyw, zapewnienia bezpiecznej przestrzeni umożliwiającej dzielenie się emocjami i uruchamianie empatii do pozostałych członków rodziny. Zachęca rodziny do odkrywania, zauważania i korygowania niefunkcjonalnych schematów relacji.
W pracy z rodzinami specjalizuje się w pomocy rodzinom z dziećmi w okresie adolescencji.
W pracy z parami specjalizuje się w pracy z problemami w sferze seksualnej oraz poczuciem utraty bliskości emocjonalnej.

Współpracuje z niepublicznymi ośrodkami zdrowia psychicznego w Warszawie, prowadzi ponad 1000 sesji psychoterapeutycznych rocznie.

Przeprowadził ponad 3000 godzin szkoleń z zakresu komunikowania się, zarządzania emocjami, pracy z klientem w ramach pomocy psychologicznej.

Od ponad 10 lat współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc zajęcia z przedmiotów związanych z umiejętnościami psychologicznymi i coachingiem, obecnie prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu SWPS i Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Autor publikacji z zakresu psychologii biznesu.

Aktywnie uczestniczy w procesie profesjonalizowania branży coachingowej w Polsce, poprzez prowadzenie szkoleń z tego obszaru oraz jako akredytowany superwizor IC.

  • Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie – psychologia, seksuologia
  • 2 letnie Studium Coaching MLC
  • 4 letnia Szkoła Psychoterapii – Ośrodek Psychoterapii Systemowej Kraków

Grzegorz Zawiłowski

Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog

W Domu Relacji prowadzi:

  • Psychoterapia par
  • Terapia rodzin

Pracuje z:

  • parami i rodzinami

 Kontakt:

  • tel. 792 019 319
  • mail: kontakt@domrelacji.pl

Cennik usług

sesja psychoterapii pary: 400 złotych*
sesja psychoterapii rodzinnej: 400 złotych*
*terapia par i rodzin prowadzona jest przez 2 terapeutów

POLITYKA COOKIE. Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.