Katarzyna Obarska

Psycholog, absolwentka SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie. Od 2019 roku jest doktorantką psychologii w Szkole Doktorskiej Graduate School for Social Research, w Instytucie Psychologii PAN w Warszawie. Pracuje również jako Research Data Manager w PredictWatch, firmie, która rozwija technologie wspierające w utrzymaniu abstynencji przez osoby uzależnione oraz pozwalające na wczesną predykcję nawrotów z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.

Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych, polsko- i anglojęzycznych. Swoją wiedzę i kompetencje poszerza poprzez udział w międzynarodowych konferencjach, licznych szkoleniach i warsztatach. Łączy pracę naukową z kliniczną, dzięki czemu wykorzystuje najnowszą wiedzę w praktycznej pracy z klientem. Czerpie z nurtu humanistycznego i poznawczo-behawioralnego, skupiając się przede wszystkim na aktualnie przeżywanych trudnościach, dążeniu do poprawy jakości życia i budowaniu autentycznej relacji. Pracę poddaje superwizji.

Pracuje z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 15 r.ż., prowadzi sesje indywidualne. Prowadzi konsultacje oraz poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne, a także psychoedukację. Konsultuje zarówno młodzież, jak i rodziców w sprawach związanych z rozwojem psychoseksualnym. Jest przyjazna osobom LGBTQ+.

Pomaga osobom w zrozumieniu i rozwiązaniu trudności natury psychicznej i seksualnej, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Klientów wspiera w radzeniu sobie z kryzysami życiowymi, w budowaniu wartościowych relacji, radzeniu sobie z lękiem i trudnymi emocjami. Pomaga w problemach związanych z dysfunkcjami seksualnymi, orientacją i tożsamością seksualną. Pracuje także z osobami uzależnionymi od zachowań (np. hazard, pornografia, gry), jak i od substancji psychoaktywnych. Korzysta z polityki redukcji szkód.

Katarzyna Obarska

Psycholog

W Domu Relacji prowadzi:

  • Konsultacje psychologiczne

Pracuje z:

  • osobami dorosłymi
  • młodzieżą pow. 15 r.ż.

 Kontakt:

  • tel. 724 033 685
  • mail: katarzyna.obarska@domrelacji.pl

Cennik usług

konsultacja psychologiczna: 170 złotych

POLITYKA COOKIE. Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.