Robert Leszczyński

Jest z wykształcenia i praktyki psychologiem oraz interwentem kryzysowym. Tytuł magistra psychologii zdobył w czasie jednolitych studiów magisterskich w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jego specjalnością jest psychologia kliniczna, ze szczególnym zainteresowaniem psychopatologią m. in. diagnozą zaburzeń osobowości. Obecnie pracuje w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie wspiera osoby doświadczające ostrych kryzysów psychicznych, zaburzeń lękowych, przemocy domowej, kryzysów suicydalnych, konfliktów rodzinnych oraz trudności adaptacyjnych w nowych sytuacjach. Jest członkiem zespołu specjalistów w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży programu EZRA UKSW, gdzie pełni rolę Case managera. Prowadzi konsultacje indywidualne z osobami dorosłymi, jak i z młodzieżą od czternastego roku życia. Posiada rozległe doświadczenie we współpracy interdyscyplinarnej z lekarzami psychiatrii, psychoterapeutami, kuratorami sądowymi, prawnikami i policją. Holistyczna wiedza na temat metod pracy i ofert oddziaływań instytucjonalnych, a także wiedza psychologiczna o człowieku, pozwala mu na sprawne poszukiwanie odpowiednich rozwiązań dla klienta oraz zwiększenie jego możliwości działań.

Swój warsztat pracy opiera o założenia modelu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończył certyfikowane szkolenie specjalizacyjne na II poziom zaawansowania TSR. Jego domeną jest prowadzenie terapii krótkoterminowej, czyli konsultacji nastawionych na odzyskanie równowagi i kontroli nad sytuacją życiową. Głównym celem w czasie sesji jest doposażenie klienta w zbiór nowych umiejętności, umożliwiających pokonanie kryzysu lub sprawniejsze radzenie sobie z nowo powstałymi ograniczeniami. W pracy z klientami ceni możliwość towarzyszenia w ich trudach życia, a także możliwość obserwowania zmiany jaką wtłaczają w siebie i swoje otoczenie.
Osobiście uważa, że życie ludzkie nie jest stałością, która skazuje nas na różnego rodzaju cierpienie, ale nieustannie wydarza się na nowo i zawsze jest dobry czas, żeby wydarzało się inaczej niż dotychczas.

Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę w czasie szkoleń oraz podczas kursów specjalizacyjnych. Korzysta z interwizji koleżeńskich oraz poddaję swoją pracę stałej superwizji.

Robert Leszczyński

Psycholog, Interwent kryzysowy

W Domu Relacji prowadzi:

  • Konsultacje psychologiczne
  • Interwencja kryzysowa
  • Indywidualna terapia krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniach

Pracuje z:

  • osobami dorosłymi
  • młodzieżą od 14 r.ż.

 Kontakt:

  • tel. 531 279 168
  • mail: robert.leszczynski@domrelacji.pl

Cennik usług

konsultacja psychologiczna: 170 złotych

interwencja kryzysowa: 170 złotych

POLITYKA COOKIE. Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.